NOVINKA-OBCHODUJ SE SVÝM ODPADEM

NOVINKA: "OBCHODUJ SE SVÝM ODPADEM"

V rámci projektu „Obchoduj se svým odpadem", který je určen pro velké obchodní společnosti, banky, pojišťovny, státní instituce a nadnárodní společnosti Vás Bezplatná skartace s.r.o. zbaví dokumentů z archivů a Vašich prostorů určených na skartaci a odmění Vás.
U nás dostanete mnohem více. My Vám na rozdíl od ostatních společností za papír zaplatíme. Čím více dokumentů seřadíte, tím více Vám zaplatíme. Platba za papír bude zrealizována po obhlídce v závislosti na kvalitě a množství v souladu s platnou legislativou a nařízeními GDPR. Nabízíme Vám možnost být osobně přítomen během celého procesu skartace dokumentů. Skartace 1 tuny papíru Vám zabere přibližně 15 minut Vašeho času.
Cenu si s Vámi dohodneme i za dokumenty v šanonech. Minimální množství dokumentů je 10 tun. Víme, že konkurenci se to nelíbí, ale my postupujeme a nepřestáváme. Ekologickou skartací dokumentů přispíváme i k ochraně životního prostředí. Naše podnikání není o závodění se s někým, soustředíme se na dlouhodobé vztahy se zákazníky a snažíme se být lepšími každý den. Naše nabídka je nejlepší na trhu.
Probereme odpovědnost za Vaše dokumenty ihned po jejich převzetí a naložení do našich vozidel.

NEPLAŤTE FIRMÁM ZA NĚCO, CO VÁM BEZPLATNÁ SKARTACE NABÍZÍ ZDARMA.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info